UH 
Přihlášení:
Heslo:  
Zapomněli jste heslo?
Nová registrace
Dnes je pondělí
15. 7. 2024  
Svátek má Jindřich
Zítra slaví Luboš

hradiste.cz
Uherské Hradiště - region Slovácko


Fotografie z regionu Slovácko
 
Ze Slovácka
 
Regionální tisk
 
Spřátelené weby
 

reklama
www.adhesive.czTOPlistPravidla provozu tohoto serveru dle nařízení EU 2016/679 (GDPR)Vytvořením Vašeho registračního konta zíkáte možnost využití
dalších funkcí serveru, které jsou přístupné pouze pro registrované uživatele.
Odesláním registrace souhlasíte s uložením údajů, které vyplníte a odešlete do databáze na serveru.


PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ


1. S osobními údaji v elektronické podobě smí nakládat pouze webmaster serveru. Nevzniká žádné riziko neoprávněné manipulace s osobními údaji cizí osobou. Údaje jsou vedeny v elektronické podobě tak, aby byly nastandardní evropské úrovni dostatečně zabezpečeny proti neoprávněnému zneužití nepovolanými osobami.

2. Vstup do administrátorského rozhraní je zabezpečen bezpečnostními přístupovými kódy. Počítače, na kterých se pracuje s osobními údaji člena, jsou zabezpečeny antivirovým programem a neoprávněné osobě je manipulace s počítači odepřena.

3. Údaje do registru jsou poskytovány uživatelem serveru dobrovolně a s jeho výslovným souhlasem. Rozhodne-li se uživatel pro ukončení spolupráce, uplatní právo být zapomenut. Odesláním e-mailu s žádostí o výmaz je mu vyhověno bez zbytečných odkladů.

4. Údaje o uživateli jsou využívány pouze pro účely tohoto serveru a nebudou nikomu jinému poskytnuty. Uživatel prohlašuje, že si zvolil silné heslo, bude ho držet v tajnosti a zodpovídá za případné prolomení útočníkem. Přístupové heslo si uživatel může kdykoliv měnit.

5. Uživatel uděluje souhlas se zasíláním informačních e-mailů souvisejících s provozem tohoto serveru a nemajících charakter komerční nabídky.Datum aktualizace: 22.5.2018
webmaster
www.hradiste.cz


linka
(c) 2017 hradiste.cz       info@hradiste.cz
Programoval: SALSOFT, salsoft@seznam.cz , hudba.hradiste.cz ,Čas zpracování: 0,411 sekund